Oferta

                   Jako wieloletni integrator systemów telekomunikacyjnych zapewniamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania wpływające na efektywność, skuteczność i konkurencyjność ich biznesu .W pierwszej kolejności dokonujemy szczegółowej analizy potrzeb naszego Klienta, następnie projektujemy najkorzystniejsze, innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne dla usprawnienia procesów i działalności operacyjnej danej firmy.


Masowa wysyłka SMS/MMS - SMSC/MMSC/SMS API/SMS Voice 

 

Usługa ta umożliwia Klientom wysyłanie i przyjmowanie dużej liczby wiadomości tekstowych SMS oraz MMS zarówno do jak i od użytkowników telefonów komórkowych. Niska stawka za SMS do wszystkich GSM w Polsce       z nadpisem Twojej Firmy.

SMSy wysyłamy tylko i wyłącznie przez kanały SMSc zestawione do polskich operatorów telefonii komórkowej, dzięki czemu zyskujesz gwarancję najwyższej docieralności SMS i pełne raporty z przebiegu wysyłki.

Zapytaj o ofertę : handlowy@movecom.pl 


Internet 


Dostarczymy do Twojej lokalizacji dostęp do globalnej sieci Internet.
Symetryczny bądź asymetryczny, światłowodem lub radiolinią.


 

Zapytaj o ofertę : handlowy@movecom.plTelefonia stacjonarna


Gwarantujemy pełną obsługę biura w zakresie telefonii stacjonarnej. Obsługujemy wszystkie technologie : ISDN, VOIP, SIP-TRUNK.

 
Zapytaj o ofertę : handlowy@movecom.plTransmisja danych

 

Wiele firm na rynku posiada oddziały, filie, magazyny czy palcówki zlokalizowane w różnych częściach miasta, województwa a nawet kraju, usługa ta pozwoli na połączenie wszystkich lokalizacji.

 

 

Zapytaj o ofertę : handlowy@movecom.pl


Call Center


Rynek call center w Polsce bez wątpienia rośnie, podobnie jak konkurencja w jego obrębie. Ponieważ coraz większe znaczenie ma bezpośredni kontakt z Klientem i jego doskonała obsługa, pomożemy Ci stworzyć profesjonalny system komunikacji pomiędzy Twoją firmą a odbiorcami Twoich usług.


Zapytaj o ofertę : handlowy@movecom.pl


Usługi kolokacji


Usługa kolokacji serwerów MoveCom polega na udostępnieniu zasobów i infrastruktury telekomunikacyjnej w naszym data center.
Zapytaj o ofertę : handlowy@movecom.pl